Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,77 zł , zmiana od tamtej pory: 9,60%

gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ

Zgłoś do moderatora
link

Witam serdecznie zastanowiło mnie jak rozumieć ten zwrot to zdanie gdy Ceramika Marconi spotyka MAX-FLIZ Galerie Wnętrz Doskonałych

Dodatkowo są Salonem Roku w branży łazienkowej w woj.Małopolskim według portalu ryneklazienek.pl 

Poniżej linki do oficjalnych stron tej firmy

link 

link 

Wyposażyliśmy ponad 100 000 domów. Zatem musimy robić to naprawdę dobrze. Wyposażyliśmy ponad 40 000 apartamentów. Zatem musimy robić to naprawdę dobrze. Projektuje z nami ponad 700 architektów. 700 najlepszych Architektów. 
 
Nawet jeśli to nic więcej tylko nowy klient to zawsze dodatkowy przychód /kontrakt / tak pod przyszłe raporty

IZABELA WACHOWIAK Firma:Polcolorit SA 
Telefon:+48 (75) 7547346 
Pani Izabela mówi nam iż od 1 września 2015 zaczynają wysyłać ok 1 / tira/ co 10 dni/cyklicznie na Czechy i Słowację, rozładunek w 5 Hornbachach ( czeskie Castoramy )Hradec Kralowe CZ, Brno CZ, Bratysława SK,Ostrawa SK,Koszyce SK i w okolicy Bratysławy szósty rozładunek dla klienta w Nitrze towar gotowy od 01-09-2015 na magazynie czynnym do 19.00 , tylko płytki ceramiczne, 24 ton najlepiej ładowany z boku, szukają transportu proponują cenę 1100 Euro/ takie ładunki wysyłamy cyklicznie ok 1 auto na 10 dni/

To u góry dalej jest aktualne i przybywają nowe nie są to duże kontrakty ale widać iż szukają nowych odbiorców i z czasem zawsze to wpłynie na poprawę wyników ,a baza porównawcza jest niska więc realnie wyniki mogą być lepsze poniżej informacje
link

link
link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00