Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,73 zł , zmiana od tamtej pory: -34,02%
Lewica z Tuskiem była u władzy Władimir już koło Warszawy by stał wojsko Polskie było by zlikwidowane a gaz byśmy brali od pani Merkel prąd też z nich elektrowni i płacili więcej macie rację popieracie a w biedzie zdechniecie i bez honoru pachołki Lewackie
  • Gdy by Autor: ~Adam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE -1,11% 6,42 2022-10-05 10:28:06