Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,88 zł , zmiana od tamtej pory: -12,67%

Gaz drożeje, czyli w IV kwartale będzie strata

Zgłoś do moderatora
Jeżeli przy niskiej cenie gazu, tylko 60 mln zysku, to jaki wynik będzie przy cenie obecnej ? Pewnie strata. Anale napiszą konsensus
ze stratą, a później powiedzą, że jest mniejsza niż zakładali. Hurraa ! Super biznes bez zysku. Do tego nakłady finansowe w najbliższych latach wydrenują spółkę z pieniędzy. Kiepskie perspektywy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 2,56% 30,46 2019-12-13 17:03:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.