Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,00 zł , zmiana od tamtej pory: -62,41%

gaz do bloku

Zgłoś do moderatora
Skoro dobra zmiana zapowiada dostęp do taniego gazu to dlaczego nie buduje się nowych bloków gazowych jak we włoszech tylko na snopki, śmieci czy wiklinę? Czy to kolejna ściema z tym tanim gazem. Terminal w Świnoujściu już jest a tu żadnej gazowej elektrowni się nie buduje. Może to bardzo drogi gaz np. o 70% lub więcej od przyjaciół z usa czy danmark/norge. Z tego co podaje prasa to już większość koncesji na Morzu Północnym mają putinocy. Niestety EC Będzin to stara EC, bez nowych technologii i pomysłów pomału zgaśnie jak Adamów.
  • gaz do bloku Autor: ~tenczowy
  • Re: gaz do bloku Autor: ~Wozniak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEDZIN -9,17% 10,90 2020-07-01 16:44:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.