Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

GamonNie oszukuj Akcjonariuszy bo Karma wróci w 100% do ciebie i Reszty

Zgłoś do moderatora
Dlaczego Gamonn oszukujesz wszystkich Akcjonariuszy i ujadasz na PAM ? Sprawy się rypły wam i teraz skaczesz do gardeł PAM i wszystkich Akrcjonariuszy !! Gdzie byłeś wcześniej co zrobiłeś blokując emisje ? NIC POWTARZAM NIC BO ZABLOKOWAŁEŚ TYLKO FINANSOWANIE PROJEKTÓW !! a teraz piejesz i ujadasz na forum ZMIENIAJAC ZDANIE O 180 C !! i jeszcze bronisz Żabę BLG i Kroka którego to wcześniej niby skarżyłeś i blokowałeś Emisje akcji a teraz chciałeś sie znimi Ugadać za plecami z kilkoma popleczników o czym wiedza wszyscy Akcjonariusze !! Więc twoja Obłuda i Żenua jest tak duża że jak ci nie Wstyd teraz spojrzeć Akcjonariuszom w oczy i jeszcze przyjechac na Walne z jakąs kopią nie wiadomo czego ...........!! Zachowujesz się Identycznie jak Kłmaca i oszust BLG Krok i cała ta świta która chciała tylko ugrać coś dla siebie za plecami Akcjonariuszy !! I taka jest Prawda która teraz boli ciebie i całą świtę BLG kroka smerfa litwiniaka kileraamirka i Smółke którzy to graliście tylko dla swoich korzyści za plecami PAM !! Więc zanim zaczniesz ujadać to napisz prawde bo ją każdy zna i wie ja było !! Jak chcesz to sam wyciagnę dowody i pokaże co pisałeś że my jako PAM nie dostaniemy nic i stracimy wszystko ! Więc radze wazyć słowa co sie pisze bo każdy zna prawdę jaka jest i wszyscy Akcjonariusze też już wiedzą !!

Kolejna Sprawa powiedż wszystkim z czym przybyłeś na Walne z jakim papierem że nie zostałeś wpuszczony na Walne ? Pochwal sie bo pisąło dokładnie wszyscy mieli odpowiednie papiery czyli Swiadectwo Depozytowe zablokowane akcje do 16 Listopada aby uczestniczyć w Walnym zgodnie z Przepisami prawa ! a ty z czym przyszedeś jako jedyny który przyniósł jakieś smieszny papierek nie upoważniający do wejścia na Walne i teraz jeszcze wyjesz i ujadasz !! Pisało dokładnie że Swiadectwo z zablkowanymi akcjami upoważniało wejscie na Walne !! A więc ni egraj teraz głupa bo wszyscy mieli odpowiednie kwity aby bardzo dużo osób a ty jako jedyny przynisołeś jakies śmieszny wycinek !! w jakim celu ? może chcałes prowokacje zrobic albo oszukac innych żeby cie wpuścili a potem byście mogli podważyć głosowanie !! więc jak taki miałes plan to się po prostu ci nie udał i jest to żałosne ale po tobie i tego można byłoby sie spodziewać !! bo jesteś typowym Obłudnikiem który z aplecami chciał ugrac coś dla siebie i jak ta twoja watacha która działała przeciwko PAM i wszystkim Akcjonariuszom !! A teraz że was Akcjonariusze przejżeli na wylot macie problem wielki bo karma do was Wraca mało tego zostaniecie jeszcze pociagnięci do odpowiedzialności Karnej za te wszystkie kłamstwa i układania sie za plecami !!

Co do Walnego wszyscy którzy przybyli na Walne mieli odpowiednie Dokumenty i zostali wpuszczenii z godnie z zasadami i prawem jakie było wymagane .Tylko Jeden Gamoń przyszedł z jakąś kopią nie wiadomo czego , w jakim celu przyszedł to pzoostawię już ocenie wszystkim Akcjonariuszom !!Powtzram wszyscy mieli odpowiednie dokumenty na walne bo było napisane jasne i rzeczowo co upoważnia i jaki dokumnet wejście na Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy i Głosowanie nad Uchwałami i wszyscy mieli odpowiednie dokumenty oprócz oczywiście jednego Gamonia ! Pochwal się wszystkim z czym przyszedłeś na Walne pokaż wszystkim swoją kopią dokumentem i wtedy zobaczymy kto ma racje !! oczywiście tego nie zrobisz bo wiesz jaka jest Prawda Która cie Boli bo plan wam nie poszedł po myśli waszej !!

Więc zanim coś napiszesz to przemyśl swoje słowa i zastanów sie 100 razy bo możesz tylko zaszkodzic sobie i mieć wielkie problemy bo nikt nie jest głupi i każdy zna prawde jaka jest i jaka wyszła po 3 latach kiedy to przewodniczył Dawid S i kilku popleczników układały się z BLG i Krokiem ! Gdy wyjdzie wszystko na JAW wtedy dopiero zobaczysz ty jak i ta reszta jaki bład popełniliście chcąc oszukac i okraść wszystkich Akcjonariuszy .Zapamietaj sobie na cąłezycie Karma zawsze Wraca z zdwojoną siłą i o tym wy sie niebawem przekonacie na własnej skórze !! Teraz to się módlcie abyście nie trafili na resztę życia do Celi za wszystkie kłamstwa pomówienia oszustwa jakie były za plecami wszystkich Akcjonariuszy którzy teraz to wam już nie odpuszczą a sprawy jak ujrzą dnia codziennego to Pozwy macie pewne i to w takich ilościach że już sie z tego nie wygrzebiecie łącznie z BLG Krokiem i całą tą świtą która działała cały czas na Szkodę Wszystkich pozostałych Akcjonariuszy !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.