Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Gamon napisał prawdę

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-13 o godz. 18:11 ~Gamoń napisał(a):
> Bazyl nic dodać nic ująć , chyba jesteś z zarządzie PAM ,
> Dawid oszukał mnie , bo bał się że ja będę nie wygodny dla Zarządu ,
> więc poprowadził tak żeby mnie odsunąć ( wykorzystał kredyt zaufania którego udzielili mu akcjonariusze ) , zamiast mnie wybrał P. Litwiniaka i P. Małeckiego ., Pan Małecki z dnia na dzień stał się Guru Spółki ,
> Pytam Gdzie był Pan Małecki kiedy ja przez wiele lat walczyłem ?
>
> Byliście na WZA nie widzieliście kto z kim się cieszył i kto kogo promował ,i kto komu gratulował ?
> jeśli nie widzieliście to się przekonacie jak was przygotują na rzeź .

A gdzie ty byłeś Gamoń i gdzie teraz jesteś jak bronisz prezesa i klepiesz sie po pleckach z mirkiem/killerem/święty broniąc prezesa i kroka !! nie z nami takie numery wszyscy Akcjonariusze PAM już wiedzą kto co chciał ugrać dla siebie !!! to że cię oszukał Dawid to gdzie jesteś teraz kiedy to PAM wraz z Panem Ryszardem walczy właśnie z prezesem i litwiniakiem sterowanym przez Dawida !! No i tutaj wyszła kolejna prawda kim ty też jesteś !! Nie ma miejsca dla Judaszy którzy najpierw krzyczeli i walczyli a teraz zmienili zdanie o 180 C i klepia po pleckach prezesa kroka !! Chyba nie trzeba pisać o czym to świadczy i o tobie !
Więc najpierw proponowałbym poczytać to co się pisało kilka lat temu i to co teraz pisze się na forum !! bo każdy może sobie odtworzyć !! zresztą większą dobrze wie kto kim jest już tutaj i w co gra i dla kogo !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.