Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,35 zł , zmiana od tamtej pory: -56,82%

Gaming i zagraniczna kasa $$$

Zgłoś do moderatora
Największe perspektywy ma TSGames!

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Kontynuacja-spadkow-WIG20-Slabosc-bankow-i-przebudzenie-gamingu-8385581.htmlObie też wymienia się jako potencjalne cele zainteresowania zagranicznego kapitału. W przypadku CD Projektu na rynku pojawiły się informacje podane przez Reuters o zainteresowaniu chińskiej grupy Tencent, zwiększenia zaangażowania w Ubisoft. Podniosło to mocniej nie tylko kurs CD Projektu, ale także Ten Square Games (8,12) z mWIG40, przez co obie spółki były liderami wzrostów w swoich segmentach. Obie też wymienia się jako potencjalne cele zainteresowania zagranicznego kapitału.
  • Gaming i zagraniczna kasa $$$ Autor: ~GracZ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LMGAMES 3,82% 7,06 2022-12-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.