Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,45 zł , zmiana od tamtej pory: -3,93%

Gaming Factory wyda w 2023 roku grę Realm Protector

Zgłoś do moderatora
Gaming Factory planuje wydać w 2023 roku grę VR - Realm Protector. Tytuł jest na zaawansowanym etapie produkcji i ma ukazać się jeszcze w tym roku na platformie Meta Quest 2 - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

"Czekaliśmy z pokazaniem światu naszej najnowszej gry do momentu, aż będzie na zaawansowanym etapie produkcyjnym. Realm Protector jest skierowany do graczy, którzy lubią dynamiczną rozgrywkę i nie boją się stawić czoła setkom przeciwników. Uwzględniliśmy różne tryby, które pojawiać się będą wraz z rozwojem gry, w tym tryb hardcore, skierowany dla wymagających graczy" – powiedział cytowany w komunikacie prasowym Mateusz Adamkiewicz, prezes Gaming Factory.

Jak podano, w grze dostępne będą cztery rodzaje wież, odpowiadające różnym żywiołom: arkanom, ogniowi, lodowi i elektryczności. Aby zbudować wieże, gracze muszą nakierować je na wybrane miejsce na mapie i wykorzystać zdobyte podczas walki zasoby. Poza podstawową bronią, jak rękawice kontrolujące pioruny, na późniejszym etapie gracz będzie miał do dyspozycji łuk oraz elektryczne strzały.

Realm Protector jest drugą produkcją zapowiedzianą przez Gaming Factory w tym roku. Wcześniej spółka przedstawiła swoją największą grę na PC: Japanese Drift Master, której premiera ma nastąpić na przełomie 2023/2024 roku. Z kolei najnowszy tytuł VR dostępny będzie jeszcze w tym roku na platformie Meta Quest 2.(PAP Biznes)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 2,33% 11,00 2023-11-30 16:25:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.