Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  79,60 zł , zmiana od tamtej pory: 18,84%
Obserwuję Starward od jakiegoś czasu, mam trochę papieru (niestety kupiłem powyżej obecnego kursu).
Wszystko co wiemy sprowadza się do tego, że gra powstaje od kilku lat i kosztowała znaczne środki finansowe. Pozycja gry na Steam świadczy o, co najwyżej, umiarkowanym zainteresowaniu odbiorców. Aby rozładować negatywne emocje narosłe wokół spółki i przywrócić zaufanie inwestorów Zarząd mógłby rozważyć ujawnienie choćby krótkiego filmu z aktualnym gameplayem. Koncept-arty z osławionym już hełmem to trochę za mało

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 0,64% 94,60 2021-10-20 16:35:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.