Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 945,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,50%
Bryg o kryptonimie FW20M21, załadowany, wyruszył w swój ostatni 3 miesięczny rejs. 
Radosna  załoga piratów w nadziei na znaczne łupy.
Jednak to nie statek wycieczkowy, przyjdzie się zmierzyć ze sztormami, wielu pożrą rekiny, niektórzy ujrzą Wyspy Szczęśliwe. 
AHOY, płyniemy!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FW20 0,33% 2 441,00 2021-10-26 11:34:47
Brak wiadomości dla danej spółki