Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,64 zł , zmiana od tamtej pory: -15,91%

fuzja czy przejecie ucichło

Zgłoś do moderatora
od kiedy o tym ktoś wspominał to Mercator zrobił ponad 70 procent wzrostu a Protektor nawet coś spadł czy obecna cisza coś znaczy czy był to tylko face news niedługo sie okaże ale Protektor by do strategii Mercatora pasował jako zarówno uzupełnienie jak i dywersyfikacja i duże wzmocnienie dystrybucji w europie zach głównie w Niemczech poprzez Abebe zobaczymy co ta cisza przyniesie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PROTEKTOR -0,45% 2,22 2022-12-02 16:33:54