Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,38 zł , zmiana od tamtej pory: 6,13%

Funkcjonalny analfabeta

Zgłoś do moderatora
I co z tego wynika?
Bo np. w czwartek -piątek było tych testów 37,5 tysiąca, a w poniedziałek 23 tysiące ...
W Polsce jest ponad 300 laboratoriów. CBDNA jest jednym z nich. Czy może mieć więcej niż 1 do 1,5% rynku. Spółka z 5 punktami pobrań, zupełnie nieznana na rynku - w przeciwieństwie do Alab, czy Diagnostyki.
Poza tym, 70% testów to antygenowe - najtańsze. Z tego widać, że osoby robiące testy kierują się ceną - wybierają najtańsze warianty.
I sam sobie odpowiedz, czy lecąc za granicę Kowalski wyda 165 za antygen na Balicach czy 130 zł w Diagnostyce, w mieście ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOGENE 9,45% 9,96 2021-10-22 15:22:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.