Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: 8,46%

Fundusze Quercus, PPK czyli powrót na 6 zł

Zgłoś do moderatora
Wyśmienite wyniki Ouercus TFI z pewnością napędzą klientów PPK. To będzie dobry rok dla Quercus.
Wymiana zarządzających daje rewelacyjne efekty.

Warszawa, 7 marca 2019 r. Gazeta Giełdy Parkiet przedstawiła najlepsze fundusze w poszczególnych kategoriach w lutym br. Miło nam poinformować, że w kategorii funduszy akcji polskich uniwersalne zwyciężył nasz QUERCUS Agresywny z wynikiem +2,82%. Od początku roku fundusz osiągnął stopę zwrotu +8,85%.
Szczegóły w artykule Parkietu z 6 marca br.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -11,32% 2,82 2020-10-28 17:01:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.