Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,45 zł , zmiana od tamtej pory: -47,76%

Fundusz TFI Capital Partners przebił rynek o ponad 40%

Zgłoś do moderatora
Stopa zwrotu subfunduszy CP FIZ przewyższa szeroki rynek akcji aż o 41-49 pkt. proc. (WIG -15,3 proc.)
W czwartym kwartale wyceny subfunduszy CP FIZ przebiły WIG o 9-10 pkt. proc.

- Sprawdziły się nasze oczekiwania co do sytuacji makro oraz poszczególnych sektorów gospodarki. Trafnie dobieraliśmy również poszczególne składniki naszych portfeli inwestycyjnych. Dodatkowo czasowo stosowaliśmy efektywne strategie zabezpieczające, chroniące kapitał inwestorów. W kolejnych okresach know-how, wiedza, doświadczenie i wyczucie zespołu TFI Capital Partners będą nadal pracowały na pomnażanie oszczędności inwestorów CP FIZ, których z kwartału na kwartał – pomimo elitarności funduszu -  jest coraz więcejpowiedziałAdam Chełchowski, Prezes Zarządu TFI Capital Partners.

więcej: http://pandl.pl/aktualnosc/items/capital-partners-4686.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 2,40% 1,28 2023-05-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.