Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,60 zł , zmiana od tamtej pory: -24,03%

fund nabył po 30 ziko..... uhahhahaha...... ale UBAW!!!

Zgłoś do moderatora
Movie Games sprzedał posiadane akcje Drago Entertainment - poinformował Movie Games w komunikacie prasowym. Sprzedaż pakietu akcji nie kończy współpracy Movie Games w roli wydawcy.

Jak podano, transakcja została przeprowadzona według ceny ustalonej pod koniec października, która wyniosła 30 zł za jedną akcję, zarówno dla akcji dopuszczonych, jak i niedopuszczonych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 0,00% 39,20 2023-06-02 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.