Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: -15,00%
Drodzy akcjonariusze, w wolnym obrocie jest 2200 tys. akcji. Odliczylem udzialy OFE, ktore w sumie maja 2 miliony akcji, co stanowi prawie 50% free floatu. Przy zalozeniu, ze srednio drobny akcjonariusz ma 10 tysiecy akcji, akcjonariat free floatowy tworzy 220 osob. Oczywiscie wiadomo, ze jest kilku drobnych akcjonariuszy ze znacznie wiekszym pakietem, co jeszcze bardziej zmienisza ilosc drobnych akcjonriuszy. Przy tak malej ilosci akcjonariuszy i tak niskiej plynnosci bardzo latwo sterowac kursem. Apel do drobnych graczy! Nie dajcie sobie odebrac akcji! Ta firma jest wyceniania znacznie ponizej swojej godziwej wartosci, gorzej niz niejeden bankrut na GPW, Pamietajcie, ze jest nas malo i nie warto oddawac akcji za bezcen, gdzie jeszcze w 2016 roku placono 50 groszy dywidendy z zysku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENERGOINS -6,30% 0,71 2022-06-24 15:37:41