Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,93 zł , zmiana od tamtej pory: -8,81%

Frank szaleje - niedługo 5 zł !!!

Zgłoś do moderatora
Ludzie boją się brać teraz jakichkolwiek kredytów ! i to nie ważne czy w złotówkach,frankach ,euro czy dolarach ! Nikt nie chce kredytów bo padł blady strach na wszystkich !! Rosja też straszy !!! Europie grozi dżichad !!! . W Polsce mało kto ma pieniądze (gotówkę)na mieszkanie a poza tym młodych coraz mniej !!(wszyscy uciekają na zachód ), większość bedzie mieszkać po rodzicach !!!
W tej sytuacji popyt w Polsce na mieszkania będzie spadał !!!
Szkoda mi tego JHM-u ,że niedługo będzie musiał upaść !!!
W tej sytuacji została tylko jedna możliwość ! :
sprzedac akcje JHM-u póki jeszcze są coś warte !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.