Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,90 zł , zmiana od tamtej pory: 33,91%

Forte – podaje wyniki za I kwartał, akcje drożeją o 5%

Zgłoś do moderatora
Fabryki Mebli Forte to producent mebli, notowany na GPW od 1996 roku. Dzisiaj spółka opublikowała raport z wynikami za I kwartał 2019 roku.

Szacunkowa wysokość skonsolidowanego wyniku EBIT Forte za I kwartał 2019 r. wyniosła 24 mln zł, co oznacza wzrost o...

https://comparic.pl/forte-podaje-wyniki-za-kwartal-akcje-drozeja-o-5/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/04/forte-1.png
  • Forte – podaje wyniki za I kwartał, akcje drożeją o 5% Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 1,04% 38,70 2020-12-04 16:46:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.