Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,85 zł , zmiana od tamtej pory: 19,78%

Forte - mozolnie ale stabilnie w górę

Zgłoś do moderatora
Notowania od dobrych kilku miesięcy powoli ale stabilnie i konsekwentnie zmierzają na coraz wyższe poziomy. Analiza wykresu i prognoza ruchu ceny:
https://pl.tradingview.com/chart/FTE/XEVfM6yS/

Więcej analiz, wskaźników i wiadomości dotyczących Forte:
 https://pl.tradingview.com/symbols/GPW-FTE/ 
  • Forte - mozolnie ale stabilnie w górę Autor: ~Pawel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 0,00% 38,15 2020-11-25 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.