Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,20 zł , zmiana od tamtej pory: -57,38%

Forte koryguje słabe wyniki za II kw. jeszcze bardziej w dół. Wykres cor

Zgłoś do moderatora
Grupa kapitałowa Fabryk Mebli Forte skorygowała wstępny EBIT za II kwartał 2019 roku do 8 mln zł, a EBITDA za ten okres do 22 mln zł, wynika z komunikatu spółki.
“W trakcie trwającego audytu wyników za I półrocze 2019 roku ustalono, że kwota 5 mln zł wydatkowana przez spółkę w związku z umową zawartą w dniu 2 sierpnia 2017 roku pomiędzy Forte a Miastem Suwałki o dofinansowanie budowy pasa startowego w Suwałkach, musi zostać, zgodnie ze stanowiskiem audytora spółki, jednorazowo zaliczona w koszty operacyjne II kwartału 2019 roku” – czytamy w komunikacie.
Spółka dotychczas, zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, wykazywała przekazane na ten cel kwoty, jako rozliczenia międzyokresowe aktywowane w czasie do momentu...

https://comparic.pl/forte-koryguje-slabe-wyniki-za-ii-kw-jeszcze-bardziej-w-dol-wykres-coraz-bardziej-negatywny/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 5,29% 10,74 2020-04-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.