Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,20 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%

Formacja głowy z ramionami na BSC?

Zgłoś do moderatora
Witam, jestem nowy na tym forum i mam pytanie do bardziej doświadczonej ode mnie społecznosci inwestorów. Co sądzicie o ostatnich ruchach na wykresie BSC? Z jednej strony główny trend nie został jeszcze przerwany ale mam wrażenie, że pojawia sie formacja glowy z ramionami. Co możecie o tym powiedzieć, czy dobrze to zinterpretowałem, czy może popełniłem gdzieś błąd.

Pozdrawiam, Wojtek
  • Formacja głowy z ramionami na BSC? Autor: ~Wojtek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK -1,10% 36,00 2019-09-17 11:22:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.