Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: 61,47%

Foreveren - w stronę historycznego szczytu?

Zgłoś do moderatora
Forever Entertainment – spółka właśnie pokazała najnowszy produkt czyli “Panzer Dragoon: Remake”. Ma to być gra zapewniająca sukces finansowy na najbliższe lata. Spółka chce także wydawać kolejne remaki już uznanych tytułów, co wydaje się być dobrą strategią. Fundamenty spółki w postaci wyników także są dobre. Obecnie kurs wyszedł na kilkuletnie maksima i jedynym celem może być historyczny szczyt przy 9,90 zł...
https://comparic.pl/newconnect-flash-przeglad-najbardziej-plynnych-the-farm51-bloober-team-columbus-ecc-games-forever-entertainment/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -0,18% 10,98 2020-06-04 09:57:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.