Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,10 zł , zmiana od tamtej pory: -4,90%

Forever - Mały Gigant

Zgłoś do moderatora
Forever Entertainment - niegdyś spółka zapluta, poniżana przez trolli, kółkowiczów i innych hien, teraz pokaże na co ją stać!
Wspaniały raport: ogromne zyski, wzrost zatrudnienia, inwestycje potężnych firm, dochód w silnych walutach zagranicznych, dywidenda z dużym potencjałem w przyszłości, kontrakty i dostęp do wielu znanych IP, a to wszystko przed premierą FRONT MISSION, który zmiecie resztę niedowiarków niczym potężna fala!
Doliczyć do tego tak pozytywne wskaźniki giełdowe, to cena akcji jest jak gdyby w cenie lizaka dostałbym cały wór ze słodyczami! Wzrosty mogą teraz nastąpić w każdym momencie.
Jestem zadziwiony, że przez ma jeszcze cierpliwość dla tak krnąbrnych akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN -0,21% 4,85 2022-09-26 16:44:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.