Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -1,14%

Forbes, Katarzyna Wiśniewska, Kraków Kongres Przedsiębiorczości Braster

Zgłoś do moderatora
Ogromną popularnością cieszyły się panele dotyczące Medycyny 2.0. Do udziału w dyskusji zaproszono m.in. prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej Andrzeja Matyję, prezes zarządu Winncare Edytę Regulską, czy prezesa zarządu Braster.
VIII Polski Kongres Przedsiębiorczości: Kraków stał się stolicą biznesu
Data publikacji: 15.10.2021, 17:17
Katarzyna Wiśniewska

https://www.forbes.pl/biznes/viii-polski-kongres-przedsiebiorczosci/bgp2rl6
  • Forbes, Katarzyna Wiśniewska, Kraków Kongres Przedsiębiorczości Braster Autor: ~eo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER 7,56% 1,04 2021-11-30 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.