Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,95 zł , zmiana od tamtej pory: -14,70%

Food track będzie na stacji benzynowej!!!!

Zgłoś do moderatora
W przyszłości jedzenie będzie odgrywać większą rolę w grze Gas Station Simulator. Oprócz pomysłu food trucka , o który niedawno zapytaliśmy społeczność i który planujemy dodać do gry, trochę jedzenia będzie również dostarczane do was z połączenia między Gas Station Simulator i Road Diner Simulator, a później nawet Motel Simulator.

Zespół pracujący nad Road Diner napisał o tym trochę, co może Cię zainteresować, ponieważ może to mieć również znaczenie dla Twojej stacji benzynowej.
Dalecy jesteśmy od dodania gotowania jako takiego do stacji benzynowej, ale sposób, w jaki skonfigurowaliśmy Read Diner i Motel do współpracy z Gas Station Simulator, zapewni nowe możliwości na stacji benzynowej, jeśli chodzi o jedzenie w przyszłości.
Nie możemy się doczekać, aby zdobyć kanapki i tym podobne z Road Diner, aby wygenerować dodatkowy dochód na stacji benzynowej, ale jeszcze ważniejsza może być rola, w jaki sposób stacja benzynowa wpłynie na restaurację. Jest na co czekać w przyszłości :)
Podczas gdy motel nie zrobi wiele dla stacji benzynowej, jeśli chodzi o naczynia, jedzenie tam odgrywa ważną rolę, która prowadzi do ekspansji motelu, a to z kolei będzie miało duży wpływ na twoją stację benzynową. Tutaj szczególnie czekamy na nowe typy klientów, którzy będą „migrować” z motelu na stację benzynową. Jak ci kierowcy ciężarówek, którzy będą potrzebować miejsca do napełniania swoich ogromnych zbiorników.

Rzeczy opisane w dzienniku deweloperskim Road Diner zajmą trochę czasu, ponieważ są oczywiście związane z wydaniem gry jako takiej, ale pomysł food trucka jest czymś, co chcemy dodać do gry między DLC Airstrip i Shady Deals już :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 2,25% 40,90 2023-05-26 15:10:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.