Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -28,81%

FL Technics otwiera stację Maintenance trzecia linia w Gruzji

Zgłoś do moderatora
FL Technics, globalny dostawca usług one-stop-shop obsługi technicznej, napraw i remontów, ma przyjemność ogłosić otwarcie nowej stacji obsługi liniowej na międzynarodowe lotnisko w Batumi (BUS). 
Nowa stacja utrzymanie linii jest przystosowany do obsługi najpopularniejszych samolotów Airbus A320 i Boeing 737NG .
"Silna obecność na lotniskach Gruzji stawia nas w znakomitej pozycji, aby służyć klientom najważniejsze FL Technics 'z krajów sąsiednich, jak również przewoźników z Bliskiego Wschodu, które wykazują coraz większe zainteresowanie w kraju do łączenia tras. 
FL Technics ma obecnie 25 stacji obsługi liniowej na całym świecie. kliknij  FL Technics otwiera stację Maintenance trzecia linia w Gruzji  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39