Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,50 zł , zmiana od tamtej pory: -2,42%

Firmy z nowoczesnych branż nadal będą faworytami inwestorów

Zgłoś do moderatora
https://www.parkiet.com/Analizy/309299998-Firmy-z-nowoczesnych-branz-nadal-beda-faworytami-inwestorow.html

Skala efektów Covid-19 jest moim zdaniem niedoszacowana, z czego inwestorzy zdają sobie sprawę, opuszczając tradycyjne sektory, i to pomimo ogromnego poluzowania polityki pieniężnej na świecie, a nadzieje wiążą z sektorem nowoczesnych technologii. Może się okazać, że po raz kolejny te nadzieje okażą się nie do końca spełnione – ocenia Materna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 0,63% 16,10 2020-11-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.