Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,82 zł , zmiana od tamtej pory: -12,30%

Firmowa kolacja i zakulisy

Zgłoś do moderatora
Na kolacji związkowej padły życzenia nowego rozdania. Część związków jest z nami w stałym kontakcie. Na 90 % prezes, który obejmie stery będzie z naszej grupy. Wspominałem już o tym. Mamy wsparcie gruntownej przebudowy spółki co w praktyce równa się dyktandom mistrza Jedi. Nie wierzyliście empirycy, a poszło zgodnie z planem. Ależ będzie zdziwienie za 2 tyg. Heh!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 2,02% 12,12 2022-05-20 09:16:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.