Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: 75,51%

Firma w opinii ludzi z okolicznych wiosek to dno.

Zgłoś do moderatora
https://tusochaczew.pl/pl/11_wiadomosci/48828_planuj_wzrost_zatrudnienia_prosz_o_pomoc.html Największy czynnik zagrożenia to brak kadry. Firma miała problem z doborem ludzi zawsze nawet jak nigdzie pracy nie było. Firma jest numerem jeden do żartów w śród okolicznych mieszkańców nawet drogę wiecznie firma blokuje. Dyrektorem to mianowali swego czasu jakiegoś kiepskiego informatyka i ludzi wiecznie straszył. Firma nie jest konkurencyjna na rynku pracy teraz zatrudnili gościa od HR co pojęcia nie ma co tam się dzieje bo pracuje ledwo miesiąc czy tam kilka. Ludzia nie chcą dokładać, za to kierowników z rodzin mianuja. Akcje prezes dla przyjaciół wydal jakis czas temu, a w raportach 20 mln zysku to dotacje z UE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MFO 0,47% 43,00 2022-06-29 13:52:23