Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,41 zł , zmiana od tamtej pory: 104,88%

Finansowy na plusie czy minusie

Ja mam tylko jedno pytanie.
Rizumiem ze zostalo na minusie od 5 do 7 milionow zlotych.
Czy to oznacza ze doradcy musza prawa 5 do 10 lat pracowac zeby wyjsc na zero?

Pytanie jest otwarte czy wartosc spolki jest didatnia.

To jesli dobrze rizumiem spolka ma dlug i w sumie nievma wartosc zerowej tylko ujemna czy dobrze to rizumiem.

Bwrdzo mnie martwi sprzedaz akcji prawa prezes w moje i ocenie to oznacza emisja duuuuzo taniej.
Mysle ze w poniedzialek po krotkiej chwili kurs moze sie wylozyc na 30 groszy

Kazdy kimbinuje ze skupini bedzie mial piec procent tylko ze po duzej emisji moze miec pol procenta

Jakby z czego zamierzaja pokryc strate przeciez o ile dobrze rizumiem spolka jest na granicy bankructwa gdyby nie inny uklad to dowolny wierzycuel mogkby oglidic wniosrk. Nie wiem czy dobrze czytam raporty jesli sie myle sorostujcie mnie.

Czy na chwice obecna spolka ma bilans didatnia oto jest pytanie.....retoryczne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -14,98% 0,84 2022-05-25 09:15:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.