Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,66 zł , zmiana od tamtej pory: -11,75%

Finały okazji życia coraz bliżej

Jak wiecie, oprócz moje LT typu, czyli RNK oraz średnioterminowego TEN, moją perełką jest GreenX (GRX), dawne Praire (PDZ).
Wg mnie ta spółka da najwiecej zarobić z obecnych walorów na GPW i to w stosunkowo niedługim czasie. Dlaczego?
- przyspieszone postępowanie arbitrażowe na kwotę 4mld zł przy obecnej kapitalizacji 170mln jest w końcowej fazie. Przypominam, że LCM wyłożyło 50 baniek bez gwarancji zwrotu w przypadku przegranej sprawy, więc wygrana jest praktycznie pewna. Oznacza to dla akcji jakieś dyskonto 2500%
- spółka rownolegle szuka złoży miedzi w Grenlandii. Szuka i znaleźli! Zerknijcie na dzisiejsze espi. Analiza laboratoryjna danych historycznych próbek pobranych w ramach projektu ARC potwierdza występowanie 99,8% czystej miedzi rodzimej. Dr Jon Bell, dyrektor techniczny Greenfields, powiedział: „Byliśmy pewni, że miedź rodzima okaże się materiałem o niskiej zawartości szkodliwych pierwiastków, ale nie spodziewaliśmy się, że wyniki będą tak spektakularne.

Prezes zapowiada wiele informacji w nadchodzącym czasie, a wiadomo, że będą one kursogenne. Oczywiście espi o arbitrażu prawdopodobnie spowoduje otwarcie kursu luką, nawet rzędu 1000% wg mnie. A mamy jeszcze Grenlandię i prezesa, który wspominał o podobniej spółce, która z kilku centów z dnia na dzień była notowana po kilka dolarów.

Wszystko to razem wzięte czyni wg mnie inwestycje w GRX wysoce bezpieczną, przy mega niskiej kapitalizacji, a jednocześnie mega wysokiej potencjalnej stopie zwrotu.

Nie namawiam na kupno czy sprzedaż, ale warto zgłębić temat, bo prezes zmienił ostatnio kompletnie komunikację z rynkiem i akcjonariuszami, co wg mnie może się przenieść na permanentny wzrost, wzrost spektakularny.

Co do RNK to będzie się działo od września, zobaczycie :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,01% 1,47 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.