Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  257,00 zł , zmiana od tamtej pory: 41,63%

Figurka Yennefer of Vengerberg Alternative Outfit Deluxe Version

Zgłoś do moderatora
50 cm i ponad 3000 zł - zobacz figurkę Yennefer z Wiedźmina 3

Ruszyły zamówienia przedpremierowe na figurki słynnej czarodziejki Yennefer z Vengerbergu w alternatywnym stroju z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ukochana Geralta z Rivii prezentuje się znakomicie, jednak ewentualnych kolekcjonerów może odstraszyć wysoka cena.

https://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/541000437.jpg
Model figurki przedstawia postać w alternatywnym stroju z DLC do gry Wiedźmin 3.

Czarodziejka Yennefer z Vengerbergu doczeka się nowej figurki kolekcjonerskiej w dwóch wersjach. Odpowiedzialna za nie firma Prime 1 Studio zaprezentowała ich wygląd i uruchomiła przedsprzedaż. Obie edycje imponują wykonaniem oraz dbałością o szczegóły, ale ma to swoją cenę. Kosztują około trzy tysiące złotych.
Wygląd bohaterki oparty został na modelu zaprezentowanym w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tym razem słynną magiczkę zobaczymy jednak w alternatywnym stroju, który polskie studio CD Projekt RED wprowadziło w bezpłatnym DLC.
Yennefer to jedna z kluczowych postaci w sadze o wiedźminie autorstwa Andrzeja Sapkowskiego oraz w grze Wiedźmin 3. Jest nie tylko potężną czarodziejką, ale także królewską doradczynią, ukochaną Geralta z Rivii oraz mentorką i przybraną matką Ciri.
Figurka nazwana Yennefer of Vengerberg Alternative Outfit ma dokładnie 50 centymetrów wysokości (skala 1:4) i ukazuje postać stojącą obok megaskopu, urządzenia służącego m.in. do komunikowania się z innymi przedstawicielami magicznych profesji. Na dioramie możemy również zobaczyć okutą skrzynię oraz magiczne manuskrypty i mikstury. Model został wyceniony na 699 dolarów (ok. 2700 zł).

https://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/preview/541000625.jpg

Natomiast Yennefer of Vengerberg Alternative Outfit Deluxe Version to specjalna edycja poprzedniej figurki. Wyróżnia się ona dodatkową postacią, czyli znanym z gry tajemniczym karłem - Umą. Jest to wersja limitowana, do sprzedaży trafi jedynie 500 sztuk. Została wyceniona na 799 dolarów (ok. 3 087 zł).

https://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/preview/541001609.jpg

Na premierę figurek przyjdzie nam jednak nieco poczekać. Według przewidywanego czasu dostawy przesyłki będą doręczane w przedziale od grudnia 2020 do marca 2021 roku.Produkt można zamówić do Polski. W tym przypadku koszt przesyłki wyceniony został na 209 dolarów, czyli ponad 800 zł. Do tego mogą dojść dodatkowe koszty, np. cło.
Niestety, figurki zapewne nie uraczą nas jednym z najbardziej charakterystycznych elementów czarodziejki, czyli zapachem bzu i agrestu. Chlip.

https://www.gry-online.pl/newsroom/50-cm-i-ponad-3000-zl-zobacz-figurke-yennefer-z-wiedzmina-3/z11d156 

  • Figurka Yennefer of Vengerberg Alternative Outfit Deluxe Version Autor: ~nagan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,91% 364,00 2020-11-25 17:02:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.