Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,40 zł

festiwal dobrych newsów dla PRO-LOG trwa !!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora

Dzisiaj spółka opublikowała komunikat, że urząd celny zwolnił spółkę z obowiązku zabezpieczenia akcyzowego i zwróci do spółki 500 000 zł.
info pod adresem : http://www.gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/news/info/720143,pro-log-sa-zwolnienie-z-obowiazku-zlozenia-zabezpieczenia-akcyzowego
Właśnie dostali pierwszą transze 45 tys zł.
Nieźle , nieźle.
Bogatemu diabeł dzieci kołysze...
Będzie sałata na dywidendę...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.