Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 477,78%

Fast Finance powsatnie jak Feniks z popiołu

Zgłoś do moderatora
Krokiem milowym na pewno trzeba uznać za odwołanie Nadzorcy Sądowego który w mojej ocenie nie dbał o interesy drobnych wierzycieli wraz z kuratorem. Ale to całe szczęście za nami :)

Na pewno duży plus można postawić przy obecnym zarządzie który dokładna wszelkich starań aby udanie przeprowadzić restrukturyzacje.
W komunikat widzimy że spółka stopniowo zaczęła spłacać obligacje dodatkowo pojawiają się raporty
Kwestia czasu jak pójdzie wniosek na giełdę o wznowieniu notowań

Aby tak dalej !
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 12,70% 1,42 2021-09-21 11:00:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.