Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,28 zł , zmiana od tamtej pory: 10,91%

farsa na kursie

Zgłoś do moderatora
Mimo kolejnych dobrych newsów, zaawansowanych prac nad lekowrażliwością, zapowiedzi solidnego zysku za III kwartał, skupu akcji przez prezesa RN oraz odbicia na innych spółkach z sektora tu kurs zakończył tydzień najniżej od 1,5 roku! ile jeszcze ta farsa, w którą nawet najbardziej zagorzali trolle już przestają wierzyć, będzie trwać?? Przecież cwaniaki co się kursem bawią chyba widzą po arkuszu zleceń że tu nikt porządnego pakietu po tej cenie nie sprzeda, tutaj nikt konkretny nie sprzeda też po 50% wyższej cenie bo godziwa wartość to conajmniej x2 , nie
mówiàc już o wycenie porównawczej do zagranicznych spółek z sektora

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA -0,62% 25,82 2021-12-03 10:16:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.