Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,01 zł , zmiana od tamtej pory: 7,31%

Farmy columbusa

Zgłoś do moderatora
W ostatnim półroczu naczytałem się o zakupionych projektach farm fotowoltaicznych przez Columbusa. Co to tak naprawę jest "zakup projektu"? Ile trzeba czekać na start takiego obiektu? Chciałbym zobaczyć choć jedną fotkę z budowy takiej instalacji, żeby się uspokoić. Jak takie zakupy są finansowane i z jakich środków te inwestycje maja być wznoszone? Wszelkie filmiki na youtube przestały na mnie robić wrażenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -5,38% 20,40 2022-01-21 17:02:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.