Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: -2,97%

Famur, czyli czymś ten węgiel trzeba będzie wydobyć cz. 2

Zgłoś do moderatora
Po roku wracamy do pomysłu dla tej spółki dlatego potraktuję to jako cz II. Na końcu znajdziecie link do poprzedniego pomysłu z września 2021.

Famur swój ostatni dołek miał w październiku 2020 na poziomie 1,34zł a szczyt osiągnął rok później na poziomie 3,7zł.
Nakładając na spółkę zniesienia Fibonacciego możemy wyznaczyć mocne wsparcie na 50% Fibo tj. 2,5zł i dalej 2,8zł (61,8%)... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: https://pl.tradingview.com/chart/FMF/Ce9KfQ10/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla FMF 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GRENEVIA -0,64% 3,10 2023-09-22 17:00:00