Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,39 zł , zmiana od tamtej pory: -10,02%

FALSZYWY ALARM - ZLECENIE UKRTYE (link) - wyrok jutro

Zgłoś do moderatora
https://imgur.com/a/wzCTOiX ---> Jak widać przed otwarciem, ta osoba ktora sprzedawała 4.50pln chyba nie chce po prostu żeby przed wyrokiem kurs wyżej urósł... 500akcji (wartosc 50000PLN :D) wszystko widać, a zamiary dla mnie są jasne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -2,23% 3,95 2023-09-25 15:25:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.