Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Falanta - psychicznie chory patriota, bohater narodowy PiS.

Zgłoś do moderatora
Tego co napisał Falanta na spokojnie nie da się czytać. Co to jest!!!
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/gw-ujawnia-list-marka-falenty-do-jaroslawa-kaczynskiego/p4s194m
Godzinę trawiłem ten stek kłamstw, obłudy, bezczelności i pewności, że prywatny interes zostanie zamieniony w interes publiczny przy pomocy polityków, którzy wykorzystają, wyplują, a w ostateczności potraktują i/lub zrobią z niego chorego psychicznie - wyślą do Kobierzyna lub Tworek.
Już 4 lata wstecz, gdy pojawiły się nagrania, każdy myślący obywatel wiedział, że mamy do czynienia ze świadomym działaniem oraz na czyje zlecenie zostały sporządzone. Ten facet nie jest głupi. Wiedział co robi. Wiedział, że może liczyć na mocodawców i ich słupy działające w aparacie administracji państwowej, prokuraturze i wymiarze sprawiedliwości.
Wystarczyło czekać i obserwować, kto te taśmy posiada i jak je wykorzystuje. Większego dowodu na to czemu miało służyć nagrywanie rozmów przeciwników politycznych, niż treści zawarte w liście Falanty skierowanego do Prezydenta nie można było otrzymać.
Pan Falanta w swoim liście do Prezydenta pisze, że jest "patriotom" i "bohaterem narodowym dla wyborców PiS". Domaga się potraktowania tak jak Prezydent potraktował swoich politycznych kumpli P. Kamińskiego&company.
Ręce opadają i mózg staje, gdy czyta się co wypisuje ta sierota postkomunistyczna i polski mentalny cwaniaczek.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl