Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,30 zł , zmiana od tamtej pory: 8,22%

fakty , nie bajki

1) przeczytałem wszystkie wątki z ostatniego roku, i zastanawiam się kto z inwestujących w walory tej spółki był kiedykolwiek w sklepach bądż w siedzibach tych spółek? Myślę sobie że gdybyście chociaż raz odwiedzili te miejsca, od razu mielibyście wyrobione swoje zdanie na temat potencjału firmy.
2) na początku lutego zarząd firmy wezwał do zawarcia umowy przyrzeczonej, zarządce masy sanacyjnej bać polu. Dziś mamy 16 marca, umowa przedwstępna skończyła sie 15 lutego czyli miesiąc temu, to wyraz największej troski zarządu o kapitał inwestorów, czyli tych którzy płacą wynagrodzenie zarządowi
3) raporty kwietniowe nic nie pokażą, wartościowe będzie raport które pokaże jakie koszty spowodowały zakupy firm, i daję głowę że bilansowo Pan prezes nie będzie się miał czym pochwalić w wynikach za pierwszy kwartał bieżącego roku,
4) permanentne obniżanie wynagrodzeń w przejmowanych spółkach zapewne zmotywuje wszystkich do osiągania jeszcze lepszych wyników
5) jak wyglądają wynagrodzenia zarządu spólek podległych opisał jeden z moich przedmówców, dla zainteresowanych wklejam to co napisał:..... W ciągu ostatniego roku chyba o 25 procent, i punkt najistotniejszy- analizowałem kiedys dla klienta z europu zachodniej tę spółkę. Największą trudnością jaką miałem było wytłumaczenie mu że w jednej ze spółek zależnych , nie będę podawał nazwy ale to łatwo możesz sprawdzić , PREZES zarządu zarabia 3000 PLN / miesięcznie.... przypominam że kasjer w biedronce na pełny etat zarabia więcej. ...
....zadałem sobie trud i odgrzebałem dane z zeszłego roku , przygotowałem instrukcję, po jej wykonaniu, powinieneś uzyskać interesujące Cię informacje - wklej w przeglądarkę  https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df  , wpisz numer KRS 0000398172 kliknij po prawej stronie w niebieski opis „pokaż szczegóły” przy pozycji numer 1” Roczne sprawozdanie finansowe” .W masce która Ci się pokaże kliknij na dole maski w niebieski opis „pokaż treść dokumentu” najedż kursorem  na dolnym pasku przeglądarki na pliku pdf na strzałkę ^  kliknij ją, rozwinie Ci się menu, najedz kursorem na „otwórz” .Po otwarciu dokumentu przewiń do strony nr 30. Przeczytaj Notę 34.2 Przy okazji możesz sobie na pierwszej stronie zobaczyć przychody spółki a na stronie 29, nota  32.2 powie Ci ile z tego obrotu generowane jest w samej grupie.
6) moim zdaniem spółka może i ma potencjał, ale rozwinie go pod warunkiem "przewietrzenia" skostniałych sposobów zarządzania i traktowania pracowników. I obawiam się że zanim mentalność zarządzania się nie zmieni wszystkie szanse na odrobienie tych 30 procent które kurs stracił w ostatnim roku są pogrzebane
7) chętnie podejmę polemikę - Panie Prezesie proszę mnie przekonać , że się myle!
  • fakty , nie bajki Autor: ~kalafior

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,64% 7,90 2019-07-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.