Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,68%

fakt bezsprzeczny

Zgłoś do moderatora
mamy od listopada wymianki poprzez parkiet ,na kompletnie niewiarygodne volumeny!! jakoś tak 4x ff.....odjazd kompletny......!
jedyne czemu to służy , to manipulacja poziomami obrotów na akcjach spółki.
od tego są transakcje pakietowe , ale lepiej kręcić.........
a fakty są takie : kto obsiadł grzędę ten siedzi , a czętnych na nowe fikołki pod sufitem , brak .
dosłownie brak!!!!
ciekawie będzie po raporcie majowym .
s.i.m.a.g.away..........

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 6,67% 0,29 2022-09-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.