Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,64 zł , zmiana od tamtej pory: -9,64%

FakeNEWSy, a pozycja administratora/moderatora Bankier.pl?

Zgłoś do moderatora
Zastanawiam się gdzie jest i co porabia w godzinach pracy administrator/moderator tego forum. Wpisy oczerniające AFHol i zestaw FakeNewsów na temat Zarządu i samej spółki.

A spółka robi swoje.
Wykupili NAWET obligacje W TERMINIE, które rzekomo nie miały być wykupione

LINK: https://rze.info/listofissuer/2049/listofinstruments/20854 

a teraz jeszcze komunikują super wyniki za pierwsze półrocze

LINK: Grupa AFORTI - podsumowanie czerwca 2021 r. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 3,45% 6,00 2021-09-23 10:55:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.