Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  74,80 zł , zmiana od tamtej pory: 4,28%

Fachowa porada

Zgłoś do moderatora
Ludzie jakie wy macie małe możdzki. Kurs akcji nie zalezy od tego czy wyprodukuję nanotusz czy nie wyprodukują.
Kurs zależy od tego czy wy kupujecie akcje czy nie kupujecie. Jak chcecie zeby wam ten kurs wyszczelił pod niebiosa, to zacznijcie kupować te akcje w coraz wyzszej cenie. wystawiajcie zakup po cenie 200 złociszy. ktos wam sprzeda i bedzie cena 200 zł. wystawiajcie zakup po cenie 1000 zł, ktos wam sprzeda i bedzie papier po 1000 zł. i tak ąz pod niebiosa. Rozumiecie cos teraz czy jeszce nic nie rozumiecie. A wy czekacie na ten wyszczał w góre jak Mojżesz na manną z nieba.
Brac i kupować po coraz wyzszej cenie- w tytm jest cała tajemnica !!!!!
Kupicie sobie wtedy mieszkania, domy, Porsche, laski nie z tej Ziemi.
To jest to!!!

  • Fachowa porada Autor: ~Doradca
  • Re: Fachowa porada Autor: ~Mar

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTPL -2,50% 78,00 2020-06-05 16:36:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.