Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,64 zł , zmiana od tamtej pory: 9,88%

Ewidentnie coś się dzieje

Zgłoś do moderatora
Ewidentnie coś się dzieje. Myślę, że ten wzrost wynika z przewidywanej fuzji z Orlenem. A jak wiemy wszyscy doskonale, na ogół spółka przejmowana rośnie znacząco w górę. Zobaczymy co się wydarzy za kilka dni. Może jakieś przecieki z Unii Europejskiej i pierwsze sygnały odnośnie zielonego światła na przejęcie Lotosu przez Orlen. Pożyjemy, zobaczymy,.....,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -0,74% 94,10 2019-11-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.