Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -61,54%

Ewakuacja drużyny restrukturyzacyjnej z Redwood?

Zgłoś do moderatora
Tak czytam i widzę, że w większości zajmujemy się społeczkami pioneczkami, a tu tymczasem w kilka lat wyparowalo z Redwood niespełna 100 mln zł (również częściowo mojego) majątku. Natomiast, co jest najciekawsze najszybsze tempo topnienia majątku nastąpiło podczas restrukturyzacji. Wesoła drużyna restrukturyzatorow zostawi za kilka dni Redwood z ujemnym kapitałem? Pewno tak skoro przedstawiciele tej drużyny kupowali całe spółki za symboliczne kwoty. Czy KNF zdąży złożyć zawiadomienie do prokuratury, aby zdążyli wyłapać tych szpeców od topnienia majątku?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDWOOD -15,25% 0,05 2019-04-30 11:15:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.