Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,84 zł , zmiana od tamtej pory: -56,87%

EUROTAX już zarabia

Zgłoś do moderatora
EUROTAX - Dynamiczna ekspansja działalności na Europę Wschodnią i Zachodnią, rozwój systemów informatycznych w branży podatkowej, a do tego wskaźnik c/z na poziomie 5! Przy tak niskiej kapitalizacji to prawdziwa rakieta.

A do tego jeszcze ten niski free float, regularna dywidenda i poprawiają wyniki z roku na rok.….
  • EUROTAX już zarabia Autor: ~together

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR -1,01% 2,95 2021-09-24 14:34:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.