Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,54 zł , zmiana od tamtej pory: 4,65%

Etap budowy nowych salonów

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś wie coś więcej na temat etapu budowy nowych salonów w Katowicach i Gdańsku? W pierwszym przypadku już za rok Gazda będzie jedynym oddziałem w mieście, a tymczasowy "salon" nie wygląda dobrze. Przejściowy obiekt Zdunka w Gdańsku robi już lepsze wrażenie, ale jednak w porównaniu do BAG jest słabo. Niby jest tu więcej czasu niż ma Gazda, ale budowa nowego obiektu to nie taka prosta sprawa.

Zastanawiam się też nad nowym obiektem Marvel w Łodzi. Niby budunek jest ładny i duży, ale jednak design nie przypomina jakoś nowych salonów JLR. Mogli przynajmniej logo producenta umieścić lepiej, bo na filmie promocyjnym widać marszczenia, jakby był to banner naciągnięty na stelaż. No chyba, że coż się zmieniło, ale jeśli nie to moim zdaniem wygląda to mało "premium".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING -0,35% 0,56 2022-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.