Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,04 zł , zmiana od tamtej pory: -36,06%

ESPI - program motywacyjny

Zgłoś do moderatora
już pomijam przyznawanie w ramach programu motywacyjnego kasy zarządowi w sytuacji gdy kurs wynosi ułamek ceny IPO, ale co to za program motywujący gdzie zarząd do podziału dostaje akcje warte 220 000 (w zarządzie są 2 osoby) a pozostali pracownicy (wg stanu na 2019 15 os) dostają akcje wartości 50 000 PLN. Rozumiem że świetnie zarobili na sprzedaży Arta ale .... taki lekki niesmak mam po tym ESPI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 0,31% 6,42 2022-05-17 16:18:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.