Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,00 zł , zmiana od tamtej pory: -20,59%

ESPI - OJ! WYCZUWAM WAŁEK! COŚ SIĘ SZYKUJE

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rezygnacje-czlonkow-Rady-Nadzorczej-oraz-Prezesa-Zarzadu-PCF-Group-S-A-z-dniem-odbycia-Zwyczajnego-Walnego-Zgromadzenia-Spolki-za-rok-obrotowy-2021-oraz-powolania-na-nowa-kadencje-8348472.html

Rezygnacja prezia to już grubsza sprawa. Jeszcze rada nadzorcza. Zmiany na stanowiskach. Hmm... To nie wygląda dobrze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 1,25% 40,50 2022-10-04 16:45:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.