Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,03 zł , zmiana od tamtej pory: -5,26%

ESPI !!!! NINTENDO !

Zgłoś do moderatora
Forever Seed Fund, spółka zależna Forever Entertainment, zawarła umowę z Nintendo, na mocy której będzie poszukiwać deweloperów gier, w szczególności w Polsce i Europie Wschodniej - podało Forever Entertainment w komunikacie.

Jak podano, w ramach tej umowy FSF będzie nawiązywało współpracę z wyselekcjonowanymi deweloperami w celu wydania ich gier na konsoli Nintendo Switch. (PAP Biznes)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN 2,46% 6,66 2021-12-08 11:27:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.